Struktūra ir kontaktai

UAB „Šilalės vandenys“

Rytinio kelio g. 4, 75122 Šilalė
Tel. (8 449) 74205
Faksas (8 449) 74205
El. paštas info@silalesvandenys.lt

Darbo laikas
I-IV: 08:00-12:00 ir 12:45-17:00
V:   08:00-12:00 ir 12:45-15:45

Vandentiekio tinklų gedimų registravimas
(visą parą)  

tel.: (8 449) 74069; 8 620 76231

Nuotekų tinklų gedimų registravimas
(visą parą)  
  
tel.: (8 449) 74083; 8 620 76230

Edmundas Auškalnis
Direktorius   
direktorius@silalesvandenys.lt
tel.: (8 449) 74205; 8 699 59865

Gintaras Auryla
Direktoriaus pavaduotojas   
gintaras.a@silalesvandenys.lt
tel.: (8 449) 74205; 8 699 55857

Virginija Laurinavičienė
Vyr. finansininkė   
finansininkas@silalesvandenys.lt
tel.: (8 449) 70027

Valerija Steponavičienė
Sekretorė
sekretore@silalesvandenys.lt
tel.: (8 449) 74205

Vytautas Bambalas
Skyriaus vedėjas
vytautas.b@silalesvandenys.lt
tel.: (8 449) 70026; 8 610 74007

Algimantas Macas
Vyresn. abonentų kontrolierius - buhalteris - kompiuterininkas
abonentai@silalesvandenys.lt
tel.: (8 449) 70026; 8 685 28880

Reda  Gumuliauskienė  
Abonentų kontrolierė - buhalterė 
H2Osaskaita@silalesvandenys.lt
tel.: (8 449) 70026; 8 698 73805

Tomas Barcys
Vandentiekio meistras
tomas.b@silalesvandenys.lt
te. 8 620 25019

Algirdas Minuta
Inžinierius technologas
algirdas.m@silalesvandenys.lt
tel. 8 685 26848

Antanas Ercius
Vyr. energetikas - mechanikas antanas.e@silalesvandenys.lt
tel. 8 663 77078

Neringa Ežerskienė
Vandentvarkos inžinierė 
neringa.g@silalesvandenys.lt
tel. 8 699 55846

Virginijus Kvederys
Projektų vadovas
projektai@silalesvandenys.lt
tel.: (8 449) 53503; 8 650 90792

X