Darbuotojų kontaktai

UAB „Šilalės vandenys“

Rytinio Kelio g. 4, 75122 Šilalė
Tel. (8 449) 70026; (8 449) 74205
Faks. (8 449) 74205
El. paštas info@silalesvandenys.lt

Darbo laikas
I-IV: 08.00-12.00 ir 12.45-17.00
V:   08.00-12.00 ir 12.45-15.45

Vandentiekio tinklų gedimų registravimas
(visą parą)  

Tel. (8 449) 74069, mob. 8 620 76231

Nuotekų tinklų gedimų registravimas
(visą parą)  
  
Tel. (8 449) 74083, mob. 8 620 76230

Nuotekų transportavimo paslaugos
(darbo laiku)  
  
Tel. 8 685 26848
 

Remigijus Vėlavičius
Direktorius
remigijus.v@silalesvandenys.lt
Tel. (8 449) 74205, mob. 8 699 59865

Raimundas Vaitiekus
Direktoriaus pavaduotojas
raimundas.v@silalesvandenys.lt
Tel. (8 449) 74205, mob. 8 699 55857

Virginija Laurinavičienė
Vyr. finansininkė   
finansininkas@silalesvandenys.lt
Tel. (8 449) 70027, mob. 8 650 90793

 

Valerija Steponavičienė
Sekretorė
sekretore@silalesvandenys.lt
Tel. (8 449) 74205

Vytautas Bambalas
Skyriaus vedėjas
vytautas.b@silalesvandenys.lt
Tel. (8 449) 70026, mob. 8 610 74007

Algimantas Macas
Vyresnysis abonentų kontrolierius-buhalteris-kompiuterininkas
abonentai@silalesvandenys.lt
Tel. (8 449) 70026, mob. 8 685 28880

Reda  Gumuliauskienė  
Abonentų kontrolierė-buhalterė 
H2Osaskaita@silalesvandenys.lt
Tel. (8 449) 70026, mob. 8 698 73805

Tomas Barcys
Vandentiekio meistras
tomas.b@silalesvandenys.lt
mob. 8 620 25019

Algirdas Minuta
Inžinierius technologas
algirdas.m@silalesvandenys.lt
mob. 8 685 26848

Antanas Ercius
Inžinierius-energetikas
antanas.e@silalesvandenys.lt
mob. 8 663 77078

Jurgita Laurinavičiūtė
Vandentvarkos inžinierė 
jurgita.l@silalesvandenys.lt
mob. 8 699 55846

Arūnas Bartkus
Projektų vadovas
projektai@silalesvandenys.lt
Tel. (8 449) 53503

X