Svarbi informacija

UAB ,,ŠILALĖS VANDENYS“ SKELBIA PARDUODAMO TURTO VIEŠĄ AUKCIONĄ

UAB „Šilalės vandenys“, įmonės kodas 176523470, adresas: Rytinio Kelio g. 4, 75122 Šilalė, skelbia pripažinto nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti turto pardavimo viešą aukcioną. Viešame aukcione bus parduodama:

1. Lengvasis automobilis Opel Vectra, pagaminimo metai 1996, rida 401373 km, variklio darbinis tūris 1598 cm3, galia 55 kw, degalai – benzinas, spalva juoda, privalomoji transporto priemonių techninė apžiūra pasibaigusi. Pradinė pardavimo kaina – 180 Eur su PVM.

2. Krovininis automobilis, specialus, GAZ3309, asenizacinė mašina, bendroji masė 7850 kg, pagaminta 1996 m., rida 85042 km, degalai – dyzelinas, spalva – balta, privalomoji transporto priemonių techninė apžiūra pasibaigusi. Pradinė pardavimo kaina 1500 Eur su PVM.

NUSTATYTOS NAUJOS PASLAUGŲ KAINOS

Informuojame apie perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bazines kainas, kurios vienašališkai nustatytos Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2021 m. rugsėjo 16 d. nutarimu Nr. O3E–1136 „Dėl UAB „Šilalės vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų vienašališko nustatymo“ ir geriamojo vandens apskaitos prietaisų įsigijimo, įrengimo ir eksploatavimo vartotojų aptarnavimo paslaugų mokestį, kuris nustatytas Šilalės rajono tarybos 2021 m. spalio 4 d. sprendimu.

Informacija apie kainų ir mokesčių pasikeitimą

Smulkesnė informacija

INFORMACIJA, SUSIJUSI SU ESO ELEKTROS TINKLŲ REMONTU, DĖL KURIO GALI SUTRIKTI GERIAMO VANDENS TIEKIMAS

Elektros tiekimo kokybei užtikrinti vykdomas tinklo remontas.

Elektros atjungimo laikas: 2021.11.10 nuo 9:00 iki 18:00;
Adresas ir objekto Nr.: Teneniai

Elektros atjungimo laikas: 2021.11.12 nuo 14:00 iki 17:00;
Adresas ir objekto Nr.: Pajūris

Paežerio vandenvietės vanduo vėl tinkamas vartoti

Informuojame, kad Paežerio vandenvietėje buvo pastatyti ir pradėjo veikti vandens gerinimo įrenginiai. 2021-10-26 paimtas mėginys arseno normai vandenyje nustatyti. Vadovaujantis tyrimų protokolu Nr. 5021, rastas arseno kiekis vandenyje 4 µg/l (norma 10µg/l).

Pateikus prašymą dėl vandenvietės veiklos atnaujinimo, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Tauragės departamento specialistai paėmė pakartotinį mėginį iš gerinimo įrenginių, kurių vandenį šiuo metu ir vartoja Paežerio gyventojai. Gautas arseno rodiklio kiekis atitiko Lietuvos higienos normų HN 24:2017 reikalavimus, tad 2021-10-29 gautas sprendimas dėl ūkio subjekto veiklos atnaujinimo. Paežerio vandenvietės vandenį vartojantys gyventojai informuoti sms žinutėmis, jog vanduo vėl saugus ir tinkamas ne tik buitinėms reikmėms, bet ir maistui ruošti.

Palentinio vandenvietėje vanduo vėl tinkamas vartoti

Informuojame, kad Palentinio vandenvietėje buvo pastatyti ir pradėjo veikti vandens gerinimo įrenginiai. 2021-10-07 paimtas mėginys arseno normai vandenyje nustatyti. Vadovaujantis 2021-10-08 tyrimų protokolu Nr. 4800, rastas arseno kiekis vandenyje 4 µg/l (norma 10µg/l).

Pateikus prašymą dėl vandenvietės veiklos atnaujinimo, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Tauragės departamento specialistai paėmė pakartotinį mėginį iš gerinimo įrenginių, kurių vandenį šiuo metu ir vartoja Palentinio gyventojai. Gautas arseno rodiklio kiekis atitiko Lietuvos higienos normos HN 24:2017 reikalavimus, tad 2021-10-14 gautas sprendimas dėl ūkio subjekto veiklos atnaujinimo.

                           Palentinio vandenvietės vandenį vartojantys gyventojai informuoti sms žinutėmis, jog vanduo vėl saugus ir tinkamas ne tik buitinėms reikmėms, bet ir maistui ruošti.

UAB „Šilalės vandenys“ informuoja

UAB „Šilalės vandenys“ primena, kad baigiantis žiemai vartotojai atidžiai apžiūrėtų savo nuosavybėje esančius vandentiekio ir nuotekų  tinklus bei vandens apskaitos mazgus.

Atsiradus staigiems temperatūros svyravimams tinkluose atsiranda gedimų. Ypač pažeidžiamos negyvenamos sodybos kur nuo šalčio trūksta vamzdžiai, o tai sukelia nepatogumus visiems gyvenvietės vartotojams.
Nors UAB „Šilalės vandenys“ avarinė tarnyba skubiai reaguoja į vartotojų iškvietimus, tačiau, jeigu tokių iškvietimų yra daug, atvykti pas visus vartotojus vienu metu yra neįmanoma. Norint išvengti  galimų  nepatogumų ir nuostolių, prašome Šilalės miesto ir rajonų gyventojus nelikti abejingais ir informuoti apie pastebėtus gedimus.

Iždonų vandenvietės vanduo vėl tinkamas vartoti

            2020 m. rugpjūčio 7 d. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Tauragės departamentas pateikė raštą, kuriuo buvo nuspręsta sustabdyti Iždonų vandenvietės geriamojo vandens tiekimą, nes geriamajame vandenyje nustatytas arseno kiekis viršijo Lietuvos higienos normoje HN 24:2017 nustatytą ribinę vertę. Nuo 2020 m. rugpjūčio 7 d. geriamasis vanduo vartotojams buvo tiekiamas alternatyviu būdu (perkamas fasuotas geriamasis vanduo ir atvežamas geriamojo vandens vartotojams).

INFORMACIJA APIE ATLIEKAMUS IR PLANUOJAMUS DARBUS, KURIŲ METU LAIKINAI NUTRAUKIAMAS GERIAMOJO VANDENS TIEKIMAS

Laukuvos miestelio gyventojų dėmesiui!

2020 m. rugpjūčio mėn. 3 d. dėl vandentiekio tinklų profilaktikos darbų nuo 9.00 iki 17.00 galimi vandens tiekimo sutrikimai. Atsiprašome už galimus nepatogumus. Telefonas pasiteirauti: 8 620 25019

X